Dla kandydatów

Efektywnie 
pomagamy w rekrutacji

Jeśli szukasz pracy lub zastanawiasz się nad swoją karierą to dobrze trafiłeś. Jako agencja doradczo-rekrutacyjna, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Przygotujemy Cię do procesu rekrutacyjnego. Spojrzymy na Twoją kandydaturę obiektywnie, zwracając uwagę na mocne i słabe strony. Dzięki temu będziesz lepiej przygotowany na rozmowę z pracodawcą. Przekonaj się i sprawdź nasze statystyki!

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

1
Wysłanie aplikacji
Otrzymujemy od Ciebie CV na konkretną rekrutację lub do naszej bazy. Następnie skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy mieli wartą uwagi ofertę pracy.
2
Rozmowa z naszym specjalistą
Nasz współpracownik przeprowadzi z Tobą rozmowę kwalifikacyjną. Na tym etapie będziemy wstępnie rozmawiać o warunkach finansowych, Twoich kompetencjach i doświadczeniu. Jeśli obie strony wyrażą zainteresowanie, przejdziemy do kolejnego etapu.
3
Przedstawienie Twojego profilu Pracodawcy
Wysyłamy przygotowany przez nas dokument do osoby odpowiedzialnej za rekrutację w danej firmie. Konsultujemy Twoją aplikację. Przeważnie Klienci akceptują nasze rekomendacje i zapraszamy kandydatów do spotkania bezpośrednio z Pracodawcą.
4
Spotkanie z Pracodawcą
Jeśli zechcesz, przygotujemy Cię do spotkania z Pracodawcą i umówimy na konkretną porę. Pozostaniemy w stałym kontakcie, aby pomóc Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji dotyczącej współpracy.
5
Negocjacje
Dbamy o to, aby ewentualna współpraca odbyła się w formule „win-win”, tak aby każda ze stron była zadowolona.
6
Rozpoczęcie współpracy
Pomożemy Ci wdrożyć się do pracy na wyznaczonym stanowisku. Jeśli nie potrzebujesz już kontaktu z naszej strony, to sobie wzajemnie podziękujemy. Nasze statystyki przedstawiają, że zaledwie kilka procent kandydatów kończy pracę w ciągu pierwszego roku od daty zatrudnienia. 
korzyści ze współpracy z nami

Dlaczego warto aplikować?

Skuteczność

Dzięki naszej pomocy masz większą szansę na zatrudnienie. Pilnujemy, aby każdy kandydat pozostawał na bieżąco z procesem rekrutacyjnym.

Doradztwo

Pomagamy w procesie rekrutacji i służymy radą jako eksperci ds. rynku pracy. Oczekujesz dopasowania miejsca zatrudnienia do swojej osobowości? Świetnie, pomożemy Ci!

Zaufanie

93% kandydatów aplikujących do pracy uważa, że proces rekrutacyjny był przeprowadzony profesjonalnie.
2000+
przeprowadzonych
rekrutacji
96%
uczestników szkoleń wskazuje, że wiedza ich została powiększona
93%
kandydatów aplikujących do pracy uważa, że proces rekrutacyjny był przeprowadzony profesjonalnie
3-9%*
wskaźnik fluktuacji w zbudowanych zespołach
* najczęściej osiągany wynik w ciągu pierwszych 12 miesięcy od momentu zatrudnienia
INNI O NAS

referencje

W Pomerico pracują świetni liderzy i kreatorzy. Osoby, które w naturalny sposób przyciągają do siebie innych, a Zarząd jest jednym z bardziej etycznych w biznesie jakie znam. Branża doradcza w tym przypadku to wybór z pasji do ludzi - co wyraźnie widać.
Marek Makarewicz, Financial Modeling Associate w LSEG - właściciel giełdy londyńskiej
sprawdź ofertę
masz pytania?

kontakt

Dla kandydatów:
rekrutacja@pomerico.pl
Dla Klientów B2B, darmowe konsultacje i wyceny:
rozwoj@pomerico.pl
W innych sprawach:
biuro@pomerico.pl
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową konsultację lub omówić dowolny problem. Zaprojektujemy spersonalizowane rozwiązanie lub odpowiemy na dowolne pytania związane z naszą działalnością. Chciałbyś się czymś podzielić lub przedstawić informacje zwrotną? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    Temat:
    powered by pomerico