Realizacje

Wyzwanie

6 miesięcy na zbudowanie 25-osobowego, kompletnego zespołu Działu Utrzymania Ruchu (kadra zarządzająca, specjalistyczna i administracyjna) dla SSI Schäfer, do pierwszego tego typu magazynu automatycznego obsługiwanego przez XPO, na rzecz firmy H&M.
Miejsce: Bolesławiec, niewielka miejscowość mieszcząca się w okolicach granicy z Niemcami oraz niedaleko budowanego magazynu firmy Amazon.

Zadanie było odpowiedzialne, bowiem niewywiązanie się w terminie mogłoby spowodować kary umowne nałożone przez Klienta firmie SSI.

Zakres działań

Kompletna kampania rekrutacyjna w mediach, online i offline. Po stronie Agencji było doradztwo HR w zakresie projektu oraz przeprowadzenie całego procesu, wraz z rozmowami kwalifikacyjnymi na miejscu. Zadaniem Klienta było zaakceptowanie kandydatów przedstawionych przez Agencję i uczestnictwo w finalnej rozmowie z kandydatem.

Efekt

Proces zrealizowany w 3 miesiące, dokładnie w połowie czasu wyznaczonego przed współpracą. Średnio pozyskano 20 kandydatów na jedno wolne stanowisko pracy. Fluktuacja w pierwszym roku wyniosła tylko jedną osobę, pomimo że zrealizowaliśmy w tym samym roku rekrutację kolejnych 10 osób. Finalnie projekt zakończony w liczbie 35 osób, z rotacją na poziomie kilku procent w skali pierwszych 3 lat działalności.

Czytaj więcej
Wyzwanie

Zanim zlecono Agencji projekt rekrutacji Quality Control Managera, Klient starał się zrealizować go samodzielnie wykorzystując wiele metod, jednakże bezskutecznie. Następnie kontaktowano się z innymi firmami rekrutacyjnymi. Usłyszano, że jest to projekt niewykonalny lub nie gwarantowano żadnego efektu. Pomerico od początku rozmów informowało o trudnościach, jednakże przy zwiększonym budżecie zobowiązaliśmy się przedstawić odpowiednich kandydatów. Klient zdecydował się na usługę premium, czyli zainwestowanie większych pieniędzy w kampanię rekrutacyjną. W ciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia rekrutacji określony kandydat musiał rozpocząć pracę. Projekt trudny, ponieważ dotyczył określonej znajomości i umiejętności w wąskiej specjalizacji, oraz w bardzo krótkim czasie.

Zakres działań

Ściśle określona kampania rekrutacyjna w dobrze zdefiniowanej grupie docelowej. W projekt zaangażowano dział performance marketingu, jak również wykorzystano metody Direct Search. Finalnie, w ciągu 5 tygodni pozyskano kilkunastu kandydatów spełniających kryteria oraz przedstawiono najbardziej dopasowanych kandydatów, dzięki czemu po kolejnych dwóch tygodniach wybrana osoba rozpoczęła pracę.

Efekt

Finalnie, w ciągu 5 tygodni pozyskano kilkunastu kandydatów spełniających kryteria oraz przedstawiono najbardziej dopasowanych kandydatów, dzięki czemu po kolejnych dwóch tygodniach wybrana osoba rozpoczęła pracę.

Czytaj więcej
Wyzwanie

Reklamy Klienta osiągają niską konwersję w branży medycznej i kosmetologicznej, są drogie, jak również docierają do ograniczonej liczby osób.

Zakres działań

Zoptymalizowano i utworzono nowe kampanie (m.in. zmieniono treść, ustawienia, grafiki), w tym remarketing oraz nowe źródła pozyskiwania ruchu.

Efekt

Pozyskanie Klientów 6-krotnie tańsze, przy zwiększeniu zaangażowania użytkowników przez korzystniejsze dopasowanie grupy odbiorców.

Czytaj więcej
Wyzwanie

Przeprowadzenie szkolenia z zakresu rekrutacji i komunikacji dla przedsiębiorców.

Zakres działań

3-dniowe szkolenie praktyczne dla określonej grupy.

Efekt

Ponad 95% osób wskazało, że zwiększenie zasobów wiedzy, a trenera oceniono na 4,5 w 5-stopniowej skali.

Czytaj więcej
Wyzwanie

Wejście na rynek polski Klienta pod względem marketingowym i operacyjnym.

Zakres działań

Doradztwo i usługa w obszarze marketingowym oraz administracyjnym.

Efekt

Kampania w Polsce ze wskaźnikami przewyższającymi oczekiwania.

Czytaj więcej
masz pytania?

kontakt

Dla kandydatów:
rekrutacja@pomerico.pl
Dla Klientów B2B, darmowe konsultacje i wyceny:
rozwoj@pomerico.pl
W innych sprawach:
biuro@pomerico.pl
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową konsultację lub omówić dowolny problem. Zaprojektujemy spersonalizowane rozwiązanie lub odpowiemy na dowolne pytania związane z naszą działalnością. Chciałbyś się czymś podzielić lub przedstawić informacje zwrotną? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    Temat:
    powered by pomerico