O nas

Poznajmy się!

Agencja doradczo-rekrutacyjna została założona w 2015 roku. Specjalizujemy się w obszarach outsourcingu HR i BPO (Business Process Outsourcing). Specjalizujemy się w branżach IT, przemysłowej, finansowej, e-commerce. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności, aby możliwie najmocniej zminimalizować lub zmaksymalizować pewne zjawiska. Aby zapewnić szerokie i elastyczne wsparcie naszym Klientom, zadbaliśmy o dywersyfikację struktur – częściowo wywodzimy się z korporacji, ale mamy też doświadczenia w pracy w mniejszych przedsiębiorstwach.

Niech fakty i referencje, którymi dzielimy się na naszej stronie, powiedzą o nas więcej!

Rafał Tylkowski
HR PROJECT MANAGER

Sebastian KUNC
GENERAL MANAGER
korzyści ze współpracy z nami

czym się wyróżniamy?

Stworzyliśmy autorski system pracy i własny dział marketingowy, dzięki czemu charakteryzujemy się wysoką skutecznością (patrz: statystyki niżej). Obniżamy koszty prowadzenia działalności – referencje naszych Klientów potwierdzają, że współpraca z nami po prostu się opłaca.
Nasi Klienci doceniają partnerstwo we współpracy, profesjonalizm, słowność i odpowiedzialność. Dzięki nam mogą w pełni skupić się na innych procesach. Jest to jeden z powodów, przez które większość naszych Partnerów współpracuje z nami wiele lat.
Mamy doświadczenie w pracy z międzynarodowymi markami 
oraz mniejszymi biznesami w Polsce. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.
Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe doradztwo.
Podejmujemy się tylko tych projektów, które jesteśmy w stanie odpowiednio wykonać, dlatego nie kupujesz „kota w worku”.
Poszczególne usługi realizują praktycy, którzy potrafią odpowiednio zidentyfikować, zaprojektować oraz wdrożyć dane rozwiązanie.
USŁUGI

dla biznesu

Outsourcing HR

Specjalizujemy się w rekrutacjach, outsourcingu, szkoleniach, doradztwie oraz strategiach HR. Jeśli chciałbyś zoptymalizować niniejsze obszary, skorzystaj z naszych usług.

Wynajem Specjalistów

Jeśli chciałbyś mieć stały lub czasowy dostęp do ekspertów w swojej dziedzinie, ponadto przekazać wszelkie aspekty związane z HR i administracją oraz płacić tylko za efektywny czas pracy pracowników, niniejsza usługa jest dla Ciebie.

BPO 

Jeśli chciałbyś część procesów przenieść do zewnętrznej firmy i skupić się tylko na realizacji efektów, to jesteśmy dla Ciebie dostępni. Dla naszych Klientów aktualnie realizujemy outsourcing usług z obszaru: finansowego, analityki, HR, IT oraz administracji

Zarządzanie sprzętem IT

W związku z realizacją naszych usług w obszarach outsourcingu, przejmujemy wszelką odpowiedzialność również za logistykę sprzętu dla pracowników. Skup się na rozwoju swojej firmy, a resztę zostaw nam!
Czym my jako firma się wyróżniamy i na co warto zwracać uwagę w procesach sprzedaży?

Nasi klienci mówią, że inne firmy chcą "sprzedawać" kandydatów (aby jak najwięcej zarobić),
my natomiast faktycznie kierujemy się pomocą i nakierowaniem na dobro Klienta.

Przewaga? Spersonalizowane podejście, odpowiedzialne, jakościowe, zaangażowane.
USŁUGI

Dla klienta
indywidualnego

Doradztwo
kariery

Jeśli potrzebujesz wsparcia, podpowiedzi lub chciałbyś skonsultować swoją dalszą karierę, umów się na spotkanie na żywo lub online z naszym ekspertem!

Mentoring umiejętności

Jeśli chciałbyś zwiększyć swoje kompetencje w obszarach HR, marketingowym, sprzedażowym lub kierowniczym, to masz taką możliwość. Zapewniamy indywidualne konsultacje lub stałą współpracę z naszym trenerem. Popraw swoje wyniki i zwiększ kompetencje zawodowe!

Szkolenia

Bądź na bieżąco z naszymi social mediami, gdzie udostępniamy zapisy online na nasze szkolenia.

Rekrutacja

Jeśli szukasz pracy, pomożemy Ci! Nasz zespół zapewni Ci wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji!
92%
skuteczności 
w realizowanych
projektach
rekrutacyjnych
2000+
przeprowadzonych
rekrutacji
96%
uczestników szkoleń wskazuje, że wiedza ich została powiększona
93%
kandydatów aplikujących do pracy uważa, że proces rekrutacyjny był przeprowadzony profesjonalnie
3-9%*
wskaźnik fluktuacji w zbudowanych zespołach
* najczęściej osiągany wynik w ciągu pierwszych 12 miesięcy od momentu zatrudnienia
korzyści ze współpracy z nami

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

Dysponujemy szerokimi zasobami własnymi
Posiadamy własne narzędzia pracy, systemy i działy (w tym marketingu, sourcingu, rekrutacji i sprzedaży). Optymalizujemy wyniki oraz koszty w czasie rzeczywistym i szukamy nowych rozwiązań analizując dane i trendy.
Jesteśmy partnerami w biznesie
Staramy się zrozumieć potrzeby biznesowe Klienta, aby dopasować odpowiednie rozwiązania i uzyskać możliwie największą korzyść. Bywa, że odmawiamy realizacji usługi, jeżeli mamy świadomość, że Klient nie osiągnie spodziewanych zysków.
Jesteśmy wierni naszym wartościom
Podejmujemy się tylko projektów, które jesteśmy w stanie odpowiednio wykonać! Dlatego zaufało nam już dziesiątki Klientów.
Wewnętrzny system pracy
Nasz zespół posiada opracowany plan rozwoju oraz zmian w organizacji. To determinuje wzrost naszej firmy!
Projekty realizują specjaliści
Zwiększamy wskaźniki rentowności i udowodniamy, że czasami opłaca się zainwestować więcej!
Zróżnicowany i interdyscyplinarny zespół
Maksymalizujemy efekty i minimalizujemy koszty w wielu obszarach. Jesteśmy grupą doradczą, dzięki czemu spoglądamy na biznes z szerszej perspektywy.
Wierzymy w „win-win”
Jeśli podejmiemy się danego projektu, to robimy wszystko, aby go zrealizować.
Zdarza się, ze przekraczamy nasze budżety, aby z sukcesem zrealizować przekazane nam zadanie. Zyskaliśmy zaufanie wśród Klientów, o czym świadczą liczne długoterminowe współprace.
Posiadamy własne bazy danych
Mamy dostęp do wielu baz danych (kandydaci do pracy, własne badania, analizy kampanii itd.), co pozwala nam podejmować precyzyjne i słuszne decyzje!
korzyści ze współpracy z nami

dlaczego my?

Skuteczność

Realizujemy 92% projektów, średnio uzyskujemy 20 aplikacji na jedno stanowisko pracy. Zmniejszamy fluktuacje w zespołach do 3%!

Oszczędność
pieniędzy

Minimalizujemy koszty błędnych decyzji, inwestycji. Referencje naszych Klientów potwierdzają, że jesteśmy w stanie zmniejszyć wskaźniki nawet kilkukrotnie!

Oszczędność
czasu

Pracujemy szybciej, dzięki naszemu knowhow i doświadczeniu. Klient może zająć się tą częścią działalności, w której jest najlepszy.

Gwarancja
efektu

Przejmujemy tylko te projekty, które jesteśmy w stanie skutecznie zrealizować.

Kompleksowość

Jesteśmy  firmą doradczą. Holistyczne spojrzenie na realizowane projekty i zrozumienie kontekstu organizacji pozwalają nam lepiej doradzać Klientom.

Zaufanie wśród
kandydatów

93% kandydatów aplikujących do pracy uważa, że proces rekrutacyjny był przeprowadzony profesjonalnie.

Konwersja
rekrutacji

Mając wiedzę i umiejętności w obszarze psychologii i komunikacji, zwiększamy konwersje zatrudnień najlepszych kandydatów.

Zmniejszona
rotacja

Zwiększamy wartość zespołu pracowników. Rotacja powoduje koszty rekrutacyjne, szkoleniowe, a więc również finansowe. 

Obsługa
Klienta

Klienci cenią nas za dyspozycyjność, odpowiedzialność, profesjonalizm, uczciwość, słowność.
korzyści ze współpracy z nami

dlaczego my?

Wejście na rynek polski Klienta pod względem marketingowym i operacyjnym.

Reklamy Klienta osiągają niską konwersję w branży medycznej i kosmetologicznej, są drogie, jak również docierają do ograniczonej liczby osób.

Usługa HR. Zanim zlecono Agencji projekt rekrutacji Quality Control Managera, Klient starał się zrealizować go samodzielnie wykorzystując wiele metod, jednakże bezskutecznie. Następnie kontaktowano się z innymi firmami rekrutacyjnymi. Usłyszano, że jest to projekt niewykonalny lub nie gwarantowano żadnego efektu. Pomerico od początku rozmów informowało o trudnościach, jednakże przy zwiększonym budżecie zobowiązaliśmy się przedstawić odpowiednich kandydatów. […]

Usługa HR. 6 miesięcy na zbudowanie 25-osobowego, kompletnego zespołu Działu Utrzymania Ruchu (kadra zarządzająca, specjalistyczna i administracyjna) dla SSI Schäfer, do pierwszego tego typu magazynu automatycznego obsługiwanego przez XPO, na rzecz firmy H&M.

NASZE REALIZACJE
INNI O NAS

referencje

Polecamy współpracę z Pomerico Group. Profesjonalizm, szybka komunikacja i dostępność, to coś co cenimy. Udało nam się pomyślnie przeprowadzić wszystkie zaplanowane działania consultingowe i marketingowe, zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie. Możemy rekomendować Pomerico Group pozostałym firmom.
Urszula Arlt-Stelmachowska, Community Manager w Hedepy
Pomerico wyróżnia się słownością i skutecznością, dzięki czemu mogę im zaufać we współpracy. Skuteczność w obszarach HR, marketingowych i strategicznych zasługuje na wyróżnienie i jest powodem ich ogólnej jakości. Najlepsza firma z sektora, z którą miałem przyjemność współpracować. Polecam.
Mikołaj Piec, właściciel Mera Automatic
Mam już 30 lat doświadczenia zawodowe w branży IT. (...) Szkolenie było bardzo ciekawe i wartościowe, a co najważniejsze bardzo dobrze przygotowane.
Zenon Ruta, Infrastructure Operations Expert w Nordea
W historii miałem przyjemność współpracować z innymi agencjami rekrutacyjnymi. Muszę przyznać, że pieniądze wydane na współpracę z Pomerico Group okazały się być bardzo dobrą inwestycją. (...) Zdaję sobie sprawę, że nie dotarłbym do niniejszych kandydatów klasycznymi metodami rekrutacji i na taką stratę nie mogłem sobie pozwolić. (...) Projekt okazał się być o wiele bardziej czasochłonny i kosztowny niż szacowano pierwotnie, jednakże usługa została zrealizowana bez zmian cenowych, najwyższą jakością i starannością do samego końca.
Jakub Glinkowski, Prezes Zarządu w Apex - Thermo King Sp. z o.o.
W Pomerico pracują świetni liderzy i kreatorzy. Osoby, które w naturalny sposób przyciągają do siebie innych, a Zarząd jest jednym z bardziej etycznych w biznesie jakie znam. Branża doradcza w tym przypadku to wybór z pasji do ludzi - co wyraźnie widać.
Marek Makarewicz, Financial Modeling Associate w LSEG - właściciel giełdy londyńskiej
sprawdź ofertę
INNE NASZE AKTYWNOŚCI

angażujemy się społecznie

Jesteśmy właścicielem marki
i wydawcą książki “Przepis na zdrowe serce”
masz pytania?

kontakt

Dla kandydatów:
rekrutacja@pomerico.pl
Dla Klientów B2B, darmowe konsultacje i wyceny:
rozwoj@pomerico.pl
W innych sprawach:
biuro@pomerico.pl
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową konsultację lub omówić dowolny problem. Zaprojektujemy spersonalizowane rozwiązanie lub odpowiemy na dowolne pytania związane z naszą działalnością. Chciałbyś się czymś podzielić lub przedstawić informacje zwrotną? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    Temat:
    powered by pomerico